Foto atelier:

atélier VISUALS
Páričkova 16 (areál cvernovky)
821 04   Bratislava

Email: 
info@visuals.sk

Telefón: 

+421 904 880 867

Adresa:

VISUALS s.r.o.
Šustekova 11
851 04   Bratislava

Email: 
info@visuals.sk

Telefón: 

+421 904 880 867

  súbor:

  Fotenie je najlepšie objednať aspoň s týždňovým predstihom, aby bolo možné zabezpečiť , že ateliér bude voľný v termíne, ktorý Vám najviac vyhovuje.

  Aj keď beauty fotenie vyzerá na prvý pohľad jednoducho, v skutočnosti je to celkom drina. Najdôležitejsie je prísť na fotenie vyspatá, nie po flame. Na fotenie príďte nenalíčená, iba s pleťou ošetrenou základnou starostlivosťou. Vlasy si umyte deň pred fotením, nie v deň fotenia, nakoľko čerstvo umyté vlasy sa ťažšie upravujú.
  V neposlednom rade nezabúdajte na úpravu nechtov, pretože na niektorých záberoch Vám bude vidno aj ruky.
  O makeup sa väčšinou postará naša vizážistka. Keďže väčšina z vás absolvuje profesionálne fotenie po prvý krát, je dobré si pred fotením pripraviť aj pár póz. Stačí vypozerať niekoľko “behind the scenes” videí na youtube, ktoré vám veľa povedia o pózovaní profesionálnych medeliek pri fotení. Doporučujeme si pár póz natrénovať doma pred zrkadlom. Znie to síce divne, ale pomôže vám to získať lepšiu sebadôveru a budete počas fotenia uvoľnenejšia.

  Všetko závisí od témy, do ktorej má byť fotenie umiestnené. Vo všeobecnosti platí, že ľahkým a priliehavým oblečením sa nič nedá pokaziť. Predovšetkým si prineste oblečenie, ktoré by ste si vo všedný deň len tak neobliekli. Netreba ani zabúdať na kvalitné spodné prádlo v rovnakých farbách, ktoré vo veľkej miere zodpovedá za tvar ženskej postavy. Nezabudnite si priniesť aspoň  dva páry topánok, samozrejme na vysokých podpätkoch a doplnky (náušnice, náramky, okuliare…)

  Každé fotenie je individuálne, ale čo sa týka portrétového a modelingového fotenia, trvá v priemere štyri hodiny. Ak budete mať záujem aj o profesionálnu vizáž, celkový čas sa môže samozrejme predĺžiť.

  Počet fotografií, ktoré Vám odovzdáme závisí od konkrétneho balíčka, ktorý si u nás objednáte. Napríklad keď si objednáte beauty balíček dostanete min. 5 a maximálne 10 výsledných fotografií.

  Štandardná doba je dva týždne, v prípade ak by sa mala doba predĺžiť, budeme vás samozrejme informovať.

  Nie. Vzhľadom na to, že sa snažíme si udržiavať profesionálnu úroveň odovzdávame iba vybrané fotografie, ktoré boli upravené našim editorom.

  Pri fotení spolupracujeme s profesionálnou vizážistkou, z ktorej prácou budete určite spokojní.

  Všetko záleží na tom, o aké fotografie máte záujem. Fotografujeme v interiéry (fotoštúdio Bratislava-Ružinov), ale taktiež v akomkoľvek exteriéry v rámci Bratislavy a okolia.

  Je pravda, že photoshop vie robiť zázraky, ale snažíme sa, aby fotky  boli hlavne prirodzené.

  Každý vydaný kupón má svoj unikátny kód, ktorý je potrebné zadať pri potvrdení objednávky v nákupnom košíku. Zľava bude automaticky odpočítaná z celkovej sumy objednávky.

  Kupón je možné uplatniť na všetky ponúkané služby, s výnimkou svadobných balíčkov. Kupón nie je možné uplatniť na nákup produktov (všetky tieto informácie obsahuje náš objednávkový system ktorý sa postará o správne zobrazenie výslednej ceny).

  Platba je ralizovaná prostredníctvom zabezpečeného bankového spojenia pay pall (platba je možná aj bez pay pall účtu).
  Platba po doručení tovaru, alebo vykonaní služby, bankovým prevodom na účet. Platba na dobierku pri dodaní tovaru.

  Objednávky v plnej sume je možné stornovať najneskôr sedem dní pred termínom realizácie.
  Pri stornovani objednávky neskôr ako je uvedené, bude účtovaný storno poplatok vo výške 20% hodnoty objednávky.

  Za svoje služby si ručíme, takže v prípade ak budete nespokoný, je potrebné nás kontaktovať. V prípade oprávnenej reklamácie, vykonáme všetky kroky vedúce k uspokojeniu zákazníka.

  Na základe každej objednávky od nás obdržíte zmluvu vymedzujúcu práva a povinnosti zhotoviteľa aj objednávteľa.

  Dodanie je závislé na objednanom prodkte. Sú možné nasledujúce spôsboy dodania:
  – online spôsob prostredníctvom nášho ftp servera (klient obdrží webovu adresu, z ktorej si môže prostredníctvom akéhokoľvek prehliadača stiahnuť výstupné súbory, väčšinou vo formáte zip)
  – fyzicky formou CD alebo USB pamäťových médií osobne, alebo poštou
  – produkty sú vrámci BA doručované osobne dodávateľom, mimo BA poštou, pri cennejích objednávkach kuriérskou službou

  Odovzdaním/odoslaním diela klientovi udeľuje fotograf klientovi časovo neobmedzený súhlas (licenciu) na použitie diela na vyhotovenie rozmnoženiny diela a prezentáciu diela pre seba, jemu blízke a spriaznené osoby v neobmedzenom územnom rozsahu, pre vlastné potreby. Licencia podľa predchádzajúcej vety sa neudeľuje na verejné vystavenie diela, okrem zverejnenia podľa uvedeného nižšie. Klient berie na vedomie, že dielo alebo jeho časť nesmie použiť inak, ako mu dovoľuje udelená licencia, najmä nie na komerčné účely, ibaže by mu na to fotograf udelil osobitný písomný súhlas.
  V rámci prezentácie diela pre seba a/alebo v rámci prezentácie diela pre klientove blízke a spriaznené osoby môže klient zverejniť dielo alebo jeho časť prostredníctvom internetovej aplikácie osobne užívanej/prevádzkovanej klientom (vlastný blog, vlastná internetová stránka či obrázková/fotogaléria), ak bude dielo a všetky jeho zložky označené nasledovným textom: “Foto: VISUALS.sk”.

  Atelier
  • ATELIER sem

  Sme kreatívny tím založený na úspechoch Milana Strapka a jeho strapko.sk photography. Jeho značka si počas rokov fungovania vybudovala množstvo spokojných klientov. Cieľom spoločnosti VISUALS s. r. o. je preto pokračovať v tomto trende a posunúť úroveň poskytovaných služieb na vyšší level. Náš tím sme obohatili o ďalších kreatívnych ľudí s bohatými skúsenosťami z oblasti tvorby videa, stylingu, webdesignu a profesionálov v postprodukcii, s ktorými sme schopní zrealizovať čoraz náročnejšie požiadavky klientov.

  „Photography“ „Profesionálne fotografie za každých podmienok.“ image=“icon-camera“

  „Video“ „Krátke pútave klipy pre potreby marketingu.“ image=“icon-video“

  „Web Design“  „Grafické návrhy a design marketingových materiálov pre tlač a web. „image=“icon-monitor“

  „Styling“  „Postaráme sa o makeup, hairstyle až po celkový styling.“

  My sme VISUALS:

  Máme bohaté fotografické skúsenosti najmä z portrétových a glamour fotení. Zúčastnili sme sa taktiež fotenia Miss Bratislava 2013, E-miss, Miss Slovensko 2014, módnych prehliadok, fotenia stretnutí na medzinárodnej úrovni, autosalónov, spolupracovali sme na troch videoklipoch. Keďže je toho dosť vela, viac vám našu prácu priblíži naše portfólio. Ak máte záujem o pekné a zaujímavé fotografie, kliknutím na našu stránku ste sa dostali na to správne miesto.

  [prk_members columns=“3″]

  ©2024 VISUALS s.r.o.

  Kontaktujte nás

  We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

  Sending

  Log in with your credentials

  Forgot your details?